4cs asimetriskā sistēma

Jau daļa modeļu no Husqvarna 2014. gada un lielākā daļa no 2015. gada KTM motocikliem ir aprīkoti ar jauna tipa WP 4cs sistēmas dakšām. 4cs tipa dakšas galvenā atšķirība ir regulatoru izvietojums un darbības princips – abas regulācijas (gan kompresija, gan rebound) atrodas augšā. Respektīvi viena dakšas puse atbild par kompresiju, otra par rebound. Standarta ražotāja izpildijumā šīs dakšas noteikti nav WP labākais sniegums, kas pieejams orģinālajai amortizācijai – tie kas šīs dakšās ir testējuši noteikti piekritīs.

STR Tech suspension piedāvā divus variantus, kā uzlabot šīs dakšas darbību:

1) Tiek kardināli mainīts šaibojums jeb settings. Jau ir vairāki ļoti labi piemēri, kur pēc šīs dakšas pāršaibošanas tā strādā nesalīdzināmi labāk!

2) Amerikā radītā 4CS asimetriskā sistēma, kas ļoti lielā ātrumā tiek izpārdota pēc katras saražotās partijas. Ievietojot 4CS asimetrisko sistēmu tiek izmainīs dakšās darbības princips un iegūstas 4 papildus atsevišķas regulācijas, kas ir līdz šim nebijusi iespēja priekšējai dakšai. Low speed + Mid speed + High speed + rebound.

IMG_20150213_093323

Viens šāds 4cs asimetriskās sistēmas komplekts ir pieejams pie mums uz vietas par cenu 480 EUR , kur šim vienam piedāvājam bezmaksas uzstādīšana, šaibojumu jeb settingu un palīdzību regulācijai strasē  . Standarta cena šai sistēmai ir 580 EUR.